.:: این امکان برای شما وجود ندارد ::.
logo

پارتیشن اداری ام دی اف – دو قسمتی

مشخصات و قابلیت های فنی پارتیشن اداری MDF :

  • ساختار اصلی پارتیشن ::: آلومینیوم آنودایز شده
  • مقاطع پروفیل پارتیشن ::: نما 10 سانتی متر ، عمق 8 سانتی متر
  • ابعاد استاندارد درب ها با احتساب چارچوب ::: 215x95
  • ارتفاع تراورس (تقسیم بندی افقی) ::: 5 سانتی متر
  • جنس درب ها ::: شیشه 10 میل سکوریت شده به صورت تکجداره(شفاف، سندبلاست، دودی و ...)
  • رنگ بدنه پارتیشن ها ::: طوسی روشن مات

پارتیشن اداری MDF دو قسمتی

پارتیشن دو جداره تمام ام دی اف دو قسمتی :

پارتیشن های دو جداره تمام ام دی اف دو قسمتی به پارتیشن هایی اتلاق می شود که دارای استراکچر آلومینیومی می باشد و پر کننده آن صرفا از انواع ام دی اف ( ملامینه، هایگلاس، لمی گلاس و... ) تشکیل شده که به وسیله یک تراورس به دوقسمت به سفارش کارفرما یا پیشنهاد آتلیه و گروه طراحی آرفونی تولید و اجرا می شود و از ارتفاع 220 تا 300 سانتی متر قابل اجرا می باشد .

پارتیشن های دو جداره آرفونی با استراکچر آلومینیوم و قابلیت عبور کابل و همچنین استفاده از انواع پرکننده ها مانند شیشه، ام دی اف، آلومینیوم، پنل های دکوراتیو و کلیه صفحات و پر کننده هایی که داری ضخامت 6mm می باشد در این پارتیشن ها قابل استفاده می باشند.

ضمنا پارتیشن هایی که در آنها از شیشه به عنوان پرکننده استفاده می گردد قابلیت نصب کرکره ولوم دار را دارا می باشند .

از دیگر مزایای پارتیشن های اداری آرفونی نصب سریع و آسان ، قابلیت جا به جایی و همچنین تنوع در رنگ و اندازه نیز می باشد . درب های پارتیشن های دو جداره آرفونی می تواند با بدنه و پرکننده های استفاده شده متناسب باشد و قابلیت نصب درب های تمام شیشه و تمام ام دی اف بر روی این پارتیشن ها وجود دارد.

پارتیشن های اداری در واقع برای تقسیم بندی و جداسازی فضاهای اداری پیشنهاد می شود و از زیبایی خاصی نسبت به دیوارهای گچی یا سنگی برخوردارند. پارتیشن های اداری با داشتن قابلیت های زیاد و کاربردی و همچین تنوع بالا در ترکیب بندی متریال، رنگ، یراق آلات و ملزومات می توانند در طرح های خاص دکوراتیو مکمل فضاسازی در ساختمان های اداری باشند .

توضیحات تکمیلی پارتیشن ها :

منظور از آلومینیوم آنودایز شده به فرایندی اتلاق میشود که لایه نازک اکسیدی روی آلومینیوم تشکیل شده و آنرا در مقابل خوردگی و سایر عوامل محیطی مقاوم تر مینماید و باعث افزایش طول عمر و افزایش کیفیت آلومینیوم میشود.

تقسیم بندی پارتیشن ها در طول معمولا کمتر از 30 سانتی متر(در صورت درخواست پرده کرکره )و بیشتر از 110 الی سانتی متر 120 نمیتواند باشد.

ارتفاع استاندارد پارتیشن ها معمولا تا روی کار 220 میباشد و در ارتفاع های بالاتر از 220 باید به بالای کار کتیبه اضافه گردد.

پرکننده های داخل پارتیشن میتوانند از انواع متریال با مقطع 6 میلی متر باشد،البته شیشه سکوریت و یا انواع ام دی اف بیشترین مصرف را دارند.

درب ها از شیشه 10 میل سکوریت شده به صورت تکجداره(شفاف،سندبلاست،دودی و ...) همراه با یراق آلات مرونی ایتالیا تولید میگردد.

در صورت درخواست و تایید مشتری ابعاد و اندازه های استاندارد میتواند تغییر کند،که در این صورت کار سفارشی به حساب می آید.

داخل پارتیشن ها در صورت درخواست از پرده کرکره استفاده میشود که در دو ضخامت 16 و 25 میل در رنگهای مختلف ارائه میشود.

انواع پانل های دکوراتیو با طرح سفارشی مشتری میتوانند جایگزین شیشه و ام دی اف شوند.

در محاسبه متراژ پارتیشن متراژ درب از متر مربع کلی کار کسر میگردد وبه صورت هر واحد جدا محاسبه میگردد.