.:: This is not possible for you ::.
logo

میز کانتر کارمانیا

میز کانتر کارمانیا
میز کانتر کارمانیا
میز کانتر کارمانیا
میز کانتر کارمانیا

مشخصات فنی میز کانتر سری کارمانیا:

  • میز کانتر ::: کد محصول 4515
  • ابعاد استاندارد ::: 70 * 220
  • قابلیت تغییر اندازه ::: دارد
  • قابلیت تغییر رنگ ::: دارد
  • ضخامت صفحه و پایه ها ::: 32 میلیمتر
  • ضخامت نمای کانتر ::: 16 میلیمتر
  • حداقل سایز پیشنهادی ::: 280×70×100 (طول، عرض، ارتفاع)
  • قطر درپوش کابلها ::: 6 ، 8 ، 10 (متغیر)

میز کانتر سری کارمانیا

(کارمانیا نام قدیمی شهر کرمان بوده است.)

میز کانتر به میزی اطلاق می شود که علاوه بر سطح رویه میز که برای استفاده کاربر می باشد قسمتی به عنوان پیشخوان در جلو یا کنار میز تعبیه می شود که هم برای استفاده ارباب رجوع و هم برای حفاظت حریم میز کاربر کاربرد دارد. میز کانتر کارمانیا علاوه بر حفظ حریم کاربر، فضایی ایده آل برای برقراری ارتباط با ارباب رجوع ایجاد نموده و طراحی خاص آن، این محصول را از سایر محصولات مشابه، متمایز می سازد.

کانتر های پذیرش عموما برای منشی و یا مسئول دفتر و یا پذیرش های اماکن بزرگ و عمومی و روبروی درب ورودی در نظر گرفته میشود تا دید بهتری نسبت به ورود و خروج افراد داشته باشد و یا بتواند در صورت لزوم، مراجعین را به سمت خود برای راهنمایی و ارائه اطلاعات جذب کند. در نتیجه میتوان گفت اولین چیزی که در بدو ورود مراجعه کنندگان به شرکت ها و ادارات و یا بیمارستان ها و هتل ها بیشتر جلوه میکند، کانتر پذیرش است. لذا کانتر با داشتن طراحی مناسب و چشم نواز میتوانند در وهله اول بسیار تاثیر گذار باشند و هویت و بزرگی سازمان ها را نشان دهند.

کانتر ها عموما باید به دلیل حضور مراجعه کنندگان جلوی آن، نیاز به ایجاد حس امنیت دارد، لذا بایدارتفاع بلندتری نسبت به میز کار های متعارف داشته باشند تا از دیده شدن صفحه مانیتور و لوازم روی میزکانتر جلو گیری کند و متناسب با کاربری آن و در صورت لزوم، مراجعین بتوانند روی پیشخوان آن در حالت ایستاده فرم های مد نظر خود را پر کنند.

در کانتر های آرفونی سعی بر آن بوده تا با رعایت اصول زیباشناسی و ارگونومیک در طراحی، فضای انتظار شما را به فضایی متفاوت و چشم نواز تبدیل کنیم.

ابعاد و رنگ این میز بصورت پیش فرض بوده و با توجه به ابعاد و فضای کار مشتریان و مطابق با نیاز ایشان قابل تغییر خواهد بود.

کلیه محصولات آرفونی دارای دو سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش میباشد.

قابلیت ها:

صفحه میز کار :::» میتواند از جنس ام دی اف ملامینه ، شیشه و یا ام دی اف لمینیت باشد

فایلینگ اداری :::» تمامی کانترها همراه با فایل سه کشو و قفل مرکزی در نظر گرفته شده که در صورت نیاز میتوان جای کیس و یا کمد هم در کنار آن لحاظ کرد.

انتخاب رنگ :::» در تمامی مدل های کانتر، انتخاب رنگ کاملا به سلیقه مشتری خواهد بود و در دو یا سه رنگ میتواند باشد و در بیشتر مدلها نمای اصلی کانتر برای زیبایی بیشتر میتواند با ام دی اف گلاس و یا ام دی اف هایگلاس در نظر گرفته شود.

فایل سه کشو میتواند با قفل مرکزی و یا قفل جداگانه برای هر کشو در نظر گرفته شود و درب کشو ها میتوانند با دستگیره و یا به صورت تاچ با ریل آرام بند باشند.

سایز کانتر متناسب با طرح و فضای در نظر گرفته شده میتواند متغیر باشد در طول، عرض و ارتفاع.

قابلیت عبور سیم و کابل ها از روی صفحه میز و امکان انتخاب محل عبور سیم در محل نصب.

قابلیت اجرای لوگوی سازمان روی نمای جلوی کانتر

محصولات مرتبط

- شاید این محصولات هم مورد پسند شما باشند -