.:: This is not possible for you ::.
logo

میز کانتر سری کمندان

مشخصات فنی میز کانتر سری کمندان:

  • میز کانتر ::: کد محصول 4512
  • ابعاد استاندارد ::: 70 × 220
  • قابلیت تغییر اندازه ::: دارد
  • قابلیت تغییر رنگ ::: دارد
  • ضخامت صفحه و پایه ها ::: 32 میلیمتر
  • ضخامت نمای کانتر ::: 16 میلیمتر
  • حداقل سایز پیشنهادی ::: 240×180×100 (طول، عرض، ارتفاع)
  • قطر درپوش کابلها ::: 6 ، 8 ، 10 (متغیر)

میز کانتر سری کمندان

(کمندان نام قدیمی شهر قم بوده است.)

کانتر های پذیرش عموما برای منشی و یا مسئول دفتر و یا پذیرش های اماکن بزرگ و عمومی و روبروی درب ورودی در نظر گرفته میشود تا بتوان دید بهتری نسبت به ورود و خروج افراد داشت و یا بتوان در صورت نیاز مراجعین را راهنمایی کرد در نتیجه میتوان گفت اولین چیزی که در بدو ورود در نظر مراجعه کنندگان به شرکت ها و ادارات و یا بیمارستان ها و هتل ها می آید کانتر های پذیرش است لذا با داشتن طراحی مناسب و چشم نواز میتوانند در وهله اول بسیار تاثیر گذار باشند و هویت و بزرگی سازمان ها را نشان دهند.

کانتر ها عموما به خاطر مراجه کنندگان و داشتن امنیت برای مسئولین بایدارتفاع بلندتری نسبت به میزهای کار متعارف داشته باشند تا از دیده شدن صفحه مانیتور و پشت کانتر جلو گیری کنند و متناسب با کاربری در صورت لزوم مراجعین بتوانند روی پشخوان آن در حالت ایستاده فرم های مد نظر خود را پر کنند.

در کانتر های آرفونی سعی بر آن بوده تا با رعایت اصول زیبایی شناسی و ارگونومیک در طراحی ، فضای انتظار شما را به فضایی متفاوت و چشم نواز تبدیل کنیم.

در کانتر های آرفونی سعی بر آن بوده تا با رعایت اصول زیباشناسی و ارگونومیک در طراحی، فضای انتظار شما را به فضایی متفاوت و چشم نواز تبدیل کنیم.

ابعاد و رنگ این میز بصورت پیش فرض بوده و با توجه به ابعاد و فضای کار مشتریان و مطابق با نیاز ایشان قابل تغییر خواهد بود.

کلیه محصولات آرفونی دارای دو سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش میباشد.

قابلیت ها:

صفحه میز کار :::» میتواند از جنس ام دی اف ملامینه ، شیشه و یا ام دی اف لمینیت باشد

فایلینگ اداری :::» تمامی کانترها همراه با فایل سه کشو و قفل مرکزی در نظر گرفته شده که در صورت نیاز میتوان جای کیس و یا کمد هم در کنار آن لحاظ کرد.

انتخاب رنگ :::» در تمامی مدل های کانتر، انتخاب رنگ کاملا به سلیقه مشتری خواهد بود و در دو یا سه رنگ میتواند باشد و در بیشتر مدلها نمای اصلی کانتر برای زیبایی بیشتر میتواند با ام دی اف گلاس و یا ام دی اف هایگلاس در نظر گرفته شود.

فایل سه کشو میتواند با قفل مرکزی و یا قفل جداگانه برای هر کشو در نظر گرفته شود و درب کشو ها میتوانند با دستگیره و یا به صورت تاچ با ریل آرام بند باشند.

سایز کانتر متناسب با طرح و فضای در نظر گرفته شده میتواند متغیر باشد در طول، عرض و ارتفاع.

قابلیت عبور سیم و کابل ها از روی صفحه میز و امکان انتخاب محل عبور سیم در محل نصب.

قابلیت اجرای لوگوی سازمان روی نمای جلوی کانتر

محصولات مرتبط

- شاید این محصولات هم مورد پسند شما باشند -